• Pelesos g. 15, Vilnius LT- 02114

Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Steigėjas

Draugaukime

„Gaidžiukų” gr. vaikai, lydimi mokytojų Eglės ir Vitos, apsilankė Broniaus Jonušo muzikos mokykloje, kurioje susipažino su įvairiais instrumentais, pabandė jais groti.

Vaikai savo erdvinį suvokimą, matematinį mąstymą, smulkiąją motoriką bei kūrybinius gebėjimus lavino dalyvaudami edukacinėje veikloje “Sukurkime Lego miestą kartu”.

Šiltą pavasario dieną vaikai ne tik linksmai leido laiką varžydamiesi judriosiose estafetėse, bet lavino savo kūno vikrumą, rankos taiklumą bei komandinius įgūdžius.

„Gaidžiukų” grupės vaikai dalyvavo respublikiniame priešmokyklinio amžiaus vaikų loginio mąstymo edukaciniame projekte „Šimtmečio vaikai 2024″.

Šiandien darželio vaikučiai smagiai atšventė Velykas su draugais – šoko, dainavo ir margučius rideno 🥳🐣🌼

Darželyje vaikai surengė ypatingus pasirodymus Tarptautinei teatro dienai paminėti 🎊🎶🎭

Vaikai pasitiko ir pasveikino su pavasariu sugrįžusius paukščius, pakvietė juos apsigyventi naujuose namuose. Šandien gandras pranešė apie tikrąjį pavasarį.

Šiandien gerą nuotaiką ir juoko dozę dovanojo klounas Petriukas.

Minėdami kovo 11-ąją, džiugiai nusiteikę, bėgome su Trispalvėmis.

Minėdami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną vaikai eilėraščiais sveikino savo nuostabiai gražią šalį bei kartu dėliodami Laisvės gėlę prisijungė prie iniciatyvos “Gyvasis tautos žiedas”. Švęskime kartu.